Proszę czekać, trwa ładowanie strony...

Usługi kamieniarskie
Prace ogólnobudowlane

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy zajrzyj do nas. Specjalizujemy się w obróbce kamienia i wykonywaniu elementów kamiennych z takich materiałów jak marmur, granit, piaskowiec. Blaty, schody, fasady, parapety - to wszystko może być wykonane z eleganckiego i szlachetnego kamienia.

Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku i jest kontynuacją firmy kamieniarskiej powstałej w 1972 roku. W przeciągu tego okresu wykonaliśmy wiele prac kamieniarskich, remontowo budowlanych oraz poszerzyliśmy działalność o docieplenia i konserwacje zabytków.

Firma kładzie szczególny nacisk na jakość i estetykę swoich produktów jak i wykonywanych prac. Nabyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam zdobyć wielką rzeszę zadowolonych klientów, a także własną satysfakcję ze zrealizowanych robót. Atutem naszej firmy są wykwalifikowani i solidni pracownicy. Posiadamy własne dobrze wyposażone zaplecze warsztatowo-magazynowe: samochody ciężarowe, dostawcze, koparki, rusztowania, sprzęt do obróbki kamienia - pozwala to na wykonywanie prac solidnie i terminowo.